پیتزا ارومیه

در ارومیه، فست فود و پیتزا محبوبیت بسیار زیادی دارند و می‌توانید در این شهر به راحتی به فروشگاه‌های مختلفی که انواع مختلفی از فست فود و پیتزا ارائه می‌دهند دسترسی پیدا کنید. برخی از محبوب‌ترین فست فودها در ارومیه در منو خود برگر، ساندویچ، ناگت، کباب، پیتزا و کباب ترکی ارائه میدهند. در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین پیتزاهای ارومیه را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

پیتزا چیست؟

پیتزا یک غذای ایتالیایی است که در سراسر جهان محبوبیت دارد.  این غذا از برش‌های نان نازک و گرد تشکیل شده است که روی آن مواد خوراکی مختلفی مانند رب گوجه فرنگی، پنیر، گوشت، سبزیجات، قارچ و غیره قرار می‌گیرد. سبک‌های مختلفی از پیتزا وجود دارد، از جمله پیتزای نازک و تند، پیتزای ضخیم و فوق‌العاده پر مواد خوراکی، پیتزای نباتی و پیتزای دریایی. پیتزا می‌تواند به صورت خام یا پخته سرو شود و معمولاً به عنوان یک غذای سریع و خوشمزه محسوب می‌شود. انقدر تغییرات پیتزا متفاوت بوده، که امروزه پیتزا ارومیه هم یک سبک خاص در پیتزا دارد.

انواع پیتزا

انواع پیتزا که در رستوران ها و فست فودهای ارومیه موجود هستند که فست فود جگوار هم انها را ارائه میکند. با پیتزا ارومیه برای معرفی انها همراه باشید.

پیتزا مارگاریتا ارومیه

پیتزا ارومیه

پیتزای مارگاریتا یکی از پرطرفدارترین پیتزاهای ایتالیایی است که با گوجه، ریحون، سس مخصوص و پنیر زیاد درست می‌شود. این پیتزا به افتخار ملکه مارگاریتا که در قرن نوزدهم در ایتالیا سلطنت می‌کرد و به این غذا علاقمند بود، نامگذاری شده است. این پیتزا در ارومیه نیز به وفور پیدا می‌شود. فست فود جگوار، پیتزا ارومیه است که در این شهر پیترا ارائه می‌دهد.

پیتزا مخصوص ارومیه

اینجاانواع مختلفی از پیتزا در ایران وجود داره، اما خوشمزه‌ترینشون کدومه؟ بدون شک پیتزای خاص ایرانی‌هاست! این پیتزاها با مخلفات مختلفی مثل سوسیس، کالباس، قارچ و فلفل دلمه‌ای تهیه می‌شن و هر رستورانی طبخشون رو به سبک خودشون انجام میدن. طعم کالباس و پنیر در این پیتزاها غالبه و برای بعضی افراد خیلی خوشایند نیست

، اما برای طرفداران پیتزا ارومیه ، این نوع پیتزا یکی از بهترین گزینه‌هاست. به هر حال، این پیتزاها همیشه طرفداران خودشون رو دارن و از انواع پیتزاهای محبوب در ایران هستند. پس اگر شما هم دوست دارید پیتزای پرمخلفات بخورید، حتما این نوع پیتزا در فست فو جرو امتحان کنید!

پیتزا مخلوط ارومیه

پیتزا ارومیه

احتمالا ما ایرانی‌ها ترکیب کالباس و سوسیس در پیتزا رو ابداع کردیم! پیتزای مخلوط یکی از محبوب‌ترین انواع پیتزا در ایران هستند و طعم سوسیس و کالباس در این پیتزاها کاملا غالبه. بعضی از پیتزا فروشی‌های ارومیه هم گوشت رو با این پیتزا ترکیب می‌کنند.

همچنین، استفاده از زیتون، فلفل دلمه‌ای و قارچ هم در این پیتزاها خیلی رایجه. به هر حال، این پیتزاها همیشه مورد علاقه‌ی خیلی از مردم ایران بوده و به عنوان یکی از خوشمزه‌ترین پیتزاهای ایرانی شناخته می‌شن. پس اگر دوست دارید پیتزای پرمخلفات بخورید، حتما این نوع پیتزا رو در فست فود ارومیه جگور امتحان کنید!

پیتزا پپرونی ارومیه

پپرونی یکی از پرطرفدارترین تاپینگ‌های پیتزا در سراسر جهان است و در ایران نیز جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است. طعم تند و خوشمزه پپرونی، باعث شده تا این تاپینگ در بسیاری از نوع‌های پیتزا مورد استفاده قرار گیرد.

پیتزا پپرونی فست فود جگوار در ارومیه، امریکایی است یا ایتالیایی؟

پیتزا ارومیه

پیتزا پپرونی در نوع‌های مختلفی مانند پیتزای آمریکایی، ایتالیایی و ناپولیتن سرو می‌شود و هر کدام از این نوع‌ها دارای دستور پخت و ترکیبات متفاوتی هستند که طعم و خوشمزگی خاص خود را دارند.

در هر صورت، پیتزا پپرونی با ترکیب کالباس تند، سس مخصوص و زیتون، یکی از محبوب‌ترین پیتزاهایی است که در رستوران‌ها و فست‌فودهای ایرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیتزا ارومیه جگوار پیتزا را به صورت امریکایی سرو می‌کند.

ایا فست فود پیتزا نیویورکی در ارومیه داریم؟

پیتزای نیویورکی با لایه‌ی نازک و پر از پنیر خودشون رو به شهرت رسوندن! سایز بزرگشون هم معروفه و اگه طرفدار سریال Friends باشید، حتما باهاشون آشنایی دارید. با پختن با حرارت کم و به مدت طولانی، پنیرشون بیشتر میشه و سطحشون مرطوب و خوشمزه تر میشه. برای خوردن پیتزا نیویورکی ارومیه به فست فود جگوار بیایید.

بهترین پیتزا مرغ ارومیه

پیتزا ارومیه

 پیتزا ارومیه مرغ: این ترکیب پیتزای مرغ، فلفل دلمه‌ای، زیتون و پنیر واقعاً خوب است. طعم تندی که به پیتزا اضافه شده، بسیار خوشمزه است و برای علاقه‌مندان به غذاهای تند، این پیتزا می‌تواند بسیار خوب باشد. در این پیتزا، طعم فلفل دلمه‌ای و مرغ به طور کامل غالب هستند.

پیتزا سیسیلی

پیتزا سیسیلی، یک نوع پیتزای مستطیل شکل با لایه ضخیم است که از شهر سیسیلی در ایتالیا به دنیا آمده است. این نوع پیتزا با تفاوت‌هایی نسبت به پیتزای سنتی ایتالیایی همراه است، از جمله ضخامت بیشتر لایه‌های آن و استفاده از مواد خام متفاوتی مانند گوشت چرخ کرده، سیب‌زمینی و پیاز. پیتزا سیسیلی در ارومیه معمولا با سس گوجه فرنگی، پنیر موتزارلا و سایر مواد خام پخته می‌شود و می‌تواند یکی از خوشمزه‌ترین نوع پیتزاهای ایتالیایی باشد.

پیتزایی عجیب در ارومیه؛ پیتزا ناپولیتن

پیتزا ارومیه

پیتزا ناپولیتن یکی از محبوب‌ترین انواع پیتزا در جهان است که از شهر ناپل در ایتالیا به دنیا روایت شده است. این نوع پیتزا با استفاده از خمیر نان بدون چربی و روغن تهیه می‌شود و طعم و پوکی نان آن با زمان بهبود می‌یابد. معمولا با سس گوجه دست‌ساز، پنیر موزارلا تازه و کمی ریحان سرو می‌شود، شما در فست فود جگوار ارومیه می‌توانید با انتخاب تاپینگ‌های مختلف، این نوع پیتزا را به سلیقه خودتان سفارش دهید. در کل، پیتزا ناپولیتن یک سبک پیتزاست که با خمیر نان خاص و تازه و تاپینگ‌های مختلف سرو می‌شود.

پیتزای گوشت و قارچ ارومیه

پیتزای گوشت و قارچ با گوشت چرخ کرده به خاطر، فرهنگ مردم ارومیه، یکی از پرطرفدارترین پیتزاها در ایران هستند. طعم گوشت چرخ شده در این پیتزا، با وجود خوشمزگی فلفل دلمه‌ای و قارچ، بسیار شیرین و لذیذ است. این پیتزا در فست فود ارومیه جگوار معمولا با خمیر ضخیم و به سبک آمریکایی تهیه می‌شود.

پیتزای کازونه ارومیه؛ یک پیتزا خاص

پیتزا ارومیه

کازونه یکی از انواع پیتزاهای محبوب در ایران است که خمیر آن قبل از پخت به شکل نیم دایره خمیده می‌شود. این پیتزا در واقع مانند یک کیسه خمیری است که تمام مواد پیتزا درون آن قرار می‌گیرند. این پیتزا از ایتالیا به ایران آمده و در قرن هجدهم در ناپل ساخته شده است. مواد اصلی این پیتزا شامل سالامی، پارمیجانو و رجیانو، موزارلا، پنیر ریکوتا و ژامبون است. البته می‌توان به آن سبزیجات نیز اضافه کرد. کازونه یکی از پیتزاهای خوشمزه و متفاوت است که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد.کارخانه پنیر پیتزا ارومیه

اذربایجان غربی به خاطر داشتن دامداری های زیاد دارای محصولات لبنی بسیار زیاد است. در این شهر کارخانه های پنیر پیتزا به وفور پیدا می‌شود. که مین امر باعث شکوفایی صنعت پیتزا در ارومیه شده است.

کیک پیتزا ارومیه

پیتزا ارومیه

کیک پپیتزا کیک یک نوع پیتزاست که در واقع شبیه به کیک درست می‌شود و ترکیبات پیتزا را در خود دارد. این پیتزا معمولا با تنوع زیادی از مواد مختلف مثل گوشت، سبزیجات، قارچ، پنیر و… تهیه می‌شود و می‌تواند به عنوان یک غذای خوشمزه و جالب برای جشن‌ها و مهمانی‌ها سرو شود. این پیتزا در ارومیه نیز در تمامی فست فود ها پیدا می‌شود.

بهترین پیتزا ارومیه

فست فود جگوار با بیش از ۲۰ سال سابقه در ارائه بهترین و خوشمزه ترین فست فود در استان آذربایجان غربی شناخته می‌شود. با کادری مجرب و متخصص، محیطی دنج و نوازش اهنگی ملایم، فست فود جگوار سعی در ایجاد یک روز خاطره‌انگیز و استراحت دلپذیر برای مشتریان عزیز دارد.

با دکوراسیون عالی و نمایی شیک، این رستوران محیطی زیبا و روز به یادماندنی برای مشتریان خود فراهم می‌کند. منوی فست فود جگوار شامل انواع پیتزا، برگر، پیش غذا و سس مخصوص است که با ترکیبات شگفت‌انگیز و خوشمزه ارائه می‌شود. پیشنهاد ما چشیدن طعم لذیذ و کش دار پیتزا های جگوار است.

ادرس پیتزا ارومیه

بهترین پیتزای ارومیه رو میتونید در پیتزا جگوار پیدا کنید! منوی متنوع، قیمت مناسب و کیفیت بالا رو تجربه کنید.

???? ایمیل: info@jagvarfood.com

???? آدرس: ایران ، آذربایجان غربی ، ارومیه ، بلوار شهید باهنر ، اول خیابان ذاکر ، روبروی خوابگاه دانشجویی.

سفارش پیتزا ارومیه

برای سفارش دادن پیتزای گرم و بدون اسیب دیدگی در ارومیه به آدرس شما، میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

برای سفارش دادن پیتزای گرم و بدون اسیب دیدگی به آدرس شما، میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

[لینک سفارش پیتزا ارومیه]

از این طریق میتونید آنلاین سفارش بدید و از تحویل سریع و به موقع پیتزای خودتون لذت ببرید.

بدون انتقاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *